Čistenie vírivky sa dá rozdeliť na tri časti. Čistenie škrupiny vírivky, čistenie trysiek a potrubí vírivky, čistenie kabinetu a termokrytu vírivky. Je veľmi užitočné pred každým novým napúšťaním vírivky vodou venovať pozornosť čisteniu škrupiny vírivky, trysiek a potrubia vírivky.

Vyskúšajte SpaBalancer – čistí vodu rýchlo a efektívne!

Keď už budete mať vírivku vyčistenú, použite SpaBalancer, aby sa voda ľahšie udržala čistá, starostlivosť o vodu vo vírivke bude menšia a spotreba chémie bude dlhodobo nižšia. Takisto aj váš pocit z čistej vírivky bude mnohonásobne lepší.

Kabinet vírivky a termokrytu môžete vyčistiť kedykoľvek podľa potreby. Po ich vyčistení je vhodné na jar a na jeseň použiť špeciálny sprej alebo krém na povrch termokrytu, ale netreba zabudnúť aj na samotný kabinet. Tým výrazne predĺžite ich životnosť a pekný vzhľad.

K čisteniu vírivky používajte len prípravky na tento účel určené. V súčastnosti je ich na trhu dostatok. Avšak pre nás najlepšie, ktoré sme spoznali sú produkty od nemeckej značky SpaBalancer.

Kvalita je nekompromisná, sú jednotkou na nemeckom trhu. Môžete však používať akúkoľvek značku, ktorá vám vyhovuje.

Čistá vírivka však nie je len o vyleštenej škrupine a nablyskaných tryskách, čistota potrubia vírivky je najdôležitejšia. No tu vám radíme používať produkt na čistenie potrubia výhradne od SpaBalanceru.

Prípravok na čistenie potrubia od firmy SpaBalancer nielenže dokonale vyčistí potrubie vírivky, ale najmä ho zbaví biofilmu, ktorý je plný baktérii, a to je nadôležitejšie. Bohužiaľ, niektorí ani len netušia, že tam je.

Starostlivosti o vodu vo vírivke sme sa venovali aj tu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@starostlivostovodu.sk!