Starostlivosť o vodu vo vírivke, swim spa alebo bazéne je možné realizovať viacerými spôsobmi. Na trhu je dnes veľa prostriedkov určených na starostlivosť o vodu. Nebudeme tu teraz hodnotiť ich kvalitu. V zásade máme tieto možnosti výberu prostriedkov na starostlivosť o vodu.

Môžu to byť agresívne prostriedky na báze chlóru, brómu alebo aktívneho kyslíka či tzv. bezchlórové prostriedky, ktoré sú určené na starostlivosť o vodu vo vírivkách, swim spa a bazénoch.

Okrem toho nám v starostlivosti o vodu pomáhajú ozonátory, UV lampy či ich kombinácie. Aj keď majú tieto metódy vysokú účinnosť, predsa len musia byť dodávané aj iné prostriedky na starostlivosť o vodu.

My sme vsadili na bezchlórové prostriedky, ktoré sú šetrné k nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Vybrali sme pre vás len to najlepšie z najlepšieho, čo v súčasnej dobe svetový trh v bezchlórovej starostlivosti ponúka.

Vybrali sme pre vás produkty Aqua Excellent, ktoré riešia starostlivosť o vodu najkomplexnejšie, najúčinnejšie, najefektívnejšie, najšetrnejšie a najzdravšie ako je to len možné. Vo vode ošetrenej produktami Aqua Excellent budete v bezpečí.

Veríme, že aj vy si produkty Aqua Excellent obľúbite a budete nimi nadšení a maximálne spokojný.

Dávkovanie len raz za týždeň a voda vo vašej vírivke, swim spa či bazéne bude čistá a zdravá ako horský prameň!

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270
alebo na info@virivkysaunybazeny.sk!

Zobrazených 1–16 z 26 výsledkov